Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Tanzanie - průvodce africkým státem

Na této stránce naleznete články a cestopisy k lokalitě „Tanzanie“. Informace o lokalitě, rady a tipy na cesty, fotografie a další zajímavosti k lokalitě najdete zde: Tanzanie.

Jak si užít Zanzibar na maximum

Jak si užít Zanzibar na maximum

Zanzibar - pohádkový africký ostrov, který si vás kromě bělostných pláží a azurové vody získá také přátelskými lidmi a bohatou kulturou. Ve skutečnosti však skrývá i další krásy, které stojí za to poznat. My vám prozradíme, jak ze zanzibarské dovolené ,,vyždímat” maximum, třeba i za týden.

celý článek

 

Nekonečné pláně Serengeti, romatika na en-tou

Nekonečné pláně Serengeti, romatika na en-tou

Vstup do Serengeti je ryze formální. Z pár kulatin udělaná brána jak do skautského tábora, jen závora chybí. Na štítu je nápis vítající v Serengeti, je jen naší dobrou vůlí, že bránou opravdu projedeme, stojí uprostřed roviny nad polní cestou bez krajnic, žádné ploty, žádné překážky.

celý článek

 

Afrika - safari, Zanzibar a další zážitky

Afrika - safari, Zanzibar a další zážitky

Když se řekne Afrika, tak dnes mnoho lidí poví: „No, tak tam jsem byl“. Mají na mysli Egypt nebo Tunisko, kam jezdíme stále častěji. Mně se ale vybaví safari, Hanzelka a Zikmund, kteří jako první Češi zdolali Kilimandžáro nebo filmy jako Volání divočiny - lvice Elsa a Joy Adamsonová, Vzpomínky na Afriku s Meryl Streep či Gorily v mlze se Sigourney Waever.

celý článek

 

Tanzanie

Tanzanie

Tanzanii omývají na východě vody Indického oceánu, ve kterých se nachází několik ostrovů. Mezi nejznámější patří Zanzibar, který k ní patří. Náleží k ní ještě Pemba a Mafia, které jsou dostupné lodí nebo letadlem.

celý článek

 

Zanzibar

Zanzibar

Zanzibar je ostrov 85 km dlouhý a 30 km široký, který leží na jižní polokouli jen 6 stupňů pod rovníkem asi 40 km od východní Afriky. Je tvořen hlavním ostrovem s téměř neznámým jménem Unguja, hornatým ostrovem Pemba, odkud pochází africký čarodějnický kult, a dalšími asi 50 ostrůvky.

celý článek

 
 
 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko